Ultrazvukový čistič zubů - zdravé zuby s praktickým čističem

Ultrazvukový čistič zubů

Zubní hygiena je náročná a s ní se váže několik pravidel životního stylu. Nejen, co konkrétně konzumujeme za potraviny, ale také jakým stylem žijeme a co proto děláme. Je plno možností, jak tyto nedostatky odstranit. Základem je tedy dobrá zubní hygiena. Pokud vám ovšem už váš zubní kartáček nestačí a chcete zkusit nové metody a způsoby, zkuste ultrazvukový čistič zubů.

Jak funguje ultrazvukový čistič zubů?

Ultrazvukový čistič zubů čistí primárně odstraňuje zubní kámen, zubní plak a skvrny. Tyto nepříjemnosti jsou největšími nepřáteli zdravých zubů. Bohužel, vše se usazuje na zubech zcela přirozeně konzumací potravin a množení bakterií. Ačkoliv pravidelným čištěním zubů zbavujeme těchto zuby těchto nečistot, není to vždy 100%. Je to zejména na místech, kde se klasický zubní kartáček nedostane. Častokrát k tomuto pomáhají jiné prostředky nebo pravidelná návštěva zubního lékaře nebo odborníka.

Ultrazvukový čistič zubů však vyčistí zuby téměř dokonale. Nánosy, které se nachází ve škvírách a dalších těžko dostupných, nepříjemných místech. Díky tomu jsou pak zuby čistší a zdravější. Ultrazvukový čistič zubů používá sonické vibrace. Ty efektivně odstraňují zašlou špínu a bakterie. Po oplachu jsou pak zuby krásně čisté a bílé. Čistič funguje na technologii vysoké frekvence, která má odezvu až 12 000 krát za minutu.

Ultrazvukový čistič zubů - jeho výhody a nevýhody

Jednoznačnou výhodou, kterou disponuje ultrazvukový čistič zubů, je především jeho úspora času, peněz a pak samotné čištění. Není jednoduché si domluvit dentální hygienu. Ne každému se chce a ne každý chce utrácet 2x ročně okolo 4 000 korun. Ultrazvukový čistič zubů vám však ušetří peníze i čas. Díky další možné údržbě můžete přejít dalším komplikacím a nepříjemnostem, jako zubní kaz nebo zánětu dásní. Jeho používání je navíc vcelku snadné.

Na druhou stranu ultrazvukový čistič může být ze začátku vcelku nepříjemná a bolestivá záležitost pro ty, co mají velmi citlivé zuby nebo odhalené krčky. V takovém případě je dobré spíše se obrátit na specialistu, který dokáže tyto záležitosti vyřešit a odstranit ručně.

Ultrazvukový čistič zubů je jinak snadný na použití a je také velmi účinný. Je však potřeba znát před koupí, zda-li je vhodný i pro vás. S touto informací by vám měl pomoci právě váš zubní lékař.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4