Pohodlí na prvním místě! To zaručí tepláky FOX

  • Radka Teplá
  • Ostatní

Čeká Vás filmový večer doma s přítelem, kamarády nebo se sklenkou dobrého vína? Nebo o víkendu plánujte vyrazit objevovat krásy Česka, jedete na chatu nebo jdete na procházku? Zná to každý z nás. Tyto aktivity si žádají pohodlné oblečení, které netlačí, dobře Vám sedí a ještě vypadá stylově. Pohodlí zaručí zejména tepláky (například tepláky FOX), mikiny, klidně celé teplákové soupravy a podobně. Sukně nebo rifle jsou sice taky stylové a měly by dobře padnout, ale až tak pohodlné už často nejsou.

Film, popkorn a tepláky FOX = pohodový večer

Po situace, která si vyžádala zavřené bary, restaurace, kina, divadla a další místa, kde se schází plno lidí nejen za zábavou, lidé tyto místa vyhledávají ještě mnohem více po nynějším otevření. To je jasné. Ale ne každý den máme chuť tancovat, chystat se na party a tak různě. Jsou dny, kdy chceme zůstat v příjemném prostředí domova. Dát si něco dobrého k jídlu a odpočinout si. Navíc po světě nechodí jen samí extroverti.

Kvalitní a dobře padnoucí TEPLÁKY FOXKvalitní a dobře padnoucí TEPLÁKY FOX

Domácí kino vyžaduje pohodlný oděv

Pokud se poohlížíte po kvalitním oděvu, který Vám nějakou dobu vydrží a nevyjde po roce z módy, níže se dozvíte pár tipů, na co pří výběru myslet.

  • Materiál! Právě materiál se zejména podílí na tom, jestli Vás to někde nekouše, netlačí a prostě se v tom cítíte dobře. Kvalitní látka se zároveň po vyprání nesrazí, nenatáhne a hlavně se hned nežmolkuje.
  • Barva! Je hitem sezóny vyřvaně růžová nebo bordó? Popřemýšlejte o tom, jestli to opravdu vynosíte. Máte to s čím kombinovat? Neomrzí Vás veškeré trendy moc rychle? Položte si takové otázky. Možná než být jeden podzim in zkuste popřemýšlet o neutrálních dobře kombinovatelných barvách, které jednoduše nevyjdou z módy. A taky myslete na to, jestli jste vhodný adept na tepláky světlé barvy. Nebudou třeba černé tepláky FOX lepší variantou?
  • Vzory! Další věc, která z módy zmizí stejně rychle, jako když pes zahlídne kočku. Proto buďte opatrní i se vzory. Pokud zkřížíte gepardí vzor s proužky, módní policie je hned za dveřmi. Doma u televize to však nejspíš projde.

Na trhu najdete velké množství značek a možností. Ale výše zmíněné rady mohou alespoň částečně pomoci s výběrem. Vhodným kandidátem na opravdu pohodlné tepláky jsou tepláky FOX. Vyrobeny jsou z 80 % z bavlny, mají dobře padnoucí střih, neutrální barvu a pouze jednoduchý nápis na boku. Tepláky FOX, jednoduše vhodné na výlety, sport i doma na gauč.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4