Pohodlí na prvním místě! To zaručí tepláky FOX

  • Radka Teplá
  • Ostatní

Čeká Vás filmový večer doma s přítelem, kamarády nebo se sklenkou dobrého vína? Nebo o víkendu plánujte vyrazit objevovat krásy Česka, jedete na chatu nebo jdete na procházku? Zná to každý z nás. Tyto aktivity si žádají pohodlné oblečení, které netlačí, dobře Vám sedí a ještě vypadá stylově. Pohodlí zaručí zejména tepláky (například tepláky FOX), mikiny, klidně celé teplákové soupravy a podobně. Sukně nebo rifle jsou sice taky stylové a měly by dobře padnout, ale až tak pohodlné už často nejsou.

Číst dál: Pohodlí na prvním místě! To zaručí tepláky FOX

  • Změneno dne .

Ultrazvukový čistič zubů - zdravé zuby s praktickým čističem

Ultrazvukový čistič zubů

Zubní hygiena je náročná a s ní se váže několik pravidel životního stylu. Nejen, co konkrétně konzumujeme za potraviny, ale také jakým stylem žijeme a co proto děláme. Je plno možností, jak tyto nedostatky odstranit. Základem je tedy dobrá zubní hygiena. Pokud vám ovšem už váš zubní kartáček nestačí a chcete zkusit nové metody a způsoby, zkuste ultrazvukový čistič zubů.

Číst dál: Ultrazvukový čistič zubů - zdravé zuby s praktickým čističem

  • Změneno dne .

Skleníky pro celoroční využití

Jednou z nejtypičtější staveb většiny českých zahrad je klasický skleník. Nejedná se však pouze o užitnou konstrukci, ale zároveň i o estetický doplněk. Ten je však jen třešinkou na dortu. Skleník musí být hlavně zcela funkční a fungovat jako ochrana flóry před negativními vlivy přicházejícími zvenčí.

Číst dál: Skleníky pro celoroční využití

  • Změneno dne .
  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4